info@albas.al
TEL: 04 580 0160
Close

Fizikë 6 (Kosovë)

(7 customer reviews)

Libri Fizikë 6  për klasën e 6-të (Kosovë).


Kategoritë: , , Etiketa:

Libri Fizikë 6  për klasën e 6-të (Kosovë).

Autor:

Zahadin Shemsidini, Meleq Bahtijari, Gazmend Nafezi

Botues:

Albas

Viti i botimit:

2019

Faqet:

128

ISBN:

978-9951-15-094-1

Shto vlerësimin tënd

Your email address will not be published.

1 × 3 =


 1. Suela mustafa

  Eshte liber I shkruar qart dhe shume I kuptueshem

 2. Emin Sejdiu

  shum i qelluar per nxens

 3. Emin Sejdiu

  shum i qelluar per nxens sepse esht e munder te mesojm oline

 4. Erza Hajrullahu

  Më pëlqen shumë Faleminderit Albas që na mundëson të rishikojmë librat tanë për mesues nganjeherë kur nuk i kam planet, mund ti shikoj dhe ti shkruaj në ditarin tim personal

 5. Bashkim Hallaçi

  Eshte shume mire

 6. drini hasani

  shum i bukur

 7. Armend Hasi

  Shume mire

X