info@albas.al
TEL: 04 580 0160
Close

Lexime frymëzuese

Vizitoni blogun tonë, ku do të gjeni shprehje frymëzuese nga autorët më të njohur të letërsisë.

vizito blogun

Botime të reja

Shtojzovalle në murlan
Shtojzovalle në murlan
0 out of 5 based on 0 customer ratings
0 Vlerësime
Koni dhe “Gjethja e tërfilit” në fermën e kuajve
Koni dhe “Gjethja e tërfilit” në fermën e kuajve
0 out of 5 based on 0 customer ratings
0 Vlerësime
Në limb
Në limb
0 out of 5 based on 0 customer ratings
0 Vlerësime
Ëndrra e Walacek-ut
Ëndrra e Walacek-ut
0 out of 5 based on 0 customer ratings
0 Vlerësime
Dita e shtatë
Dita e shtatë
0 out of 5 based on 0 customer ratings
0 Vlerësime
Mërmërima e kroit të moçëm
Mërmërima e kroit të moçëm
0 out of 5 based on 0 customer ratings
0 Vlerësime

Doja thjesht t’ju shprehja sa e kënaqur jam me faqen tuaj, e gjej librin që dua shumë shpejt dhe porosia vjen shumë shpejt.

Fëmijët e mi i dashurojnë librat. Mendoj se dhurata më e mirë është një libër. Do të rekomandoja Albas-in te të gjithë miqtë e mi.

Më pëlqejnë romanet. Është e mahnitshme të lexosh histori të mrekullueshme që do të ngelin me ty gjatë.

Autorët tanë

Adelina Çerpja
Adelina Çerpja
Gjuhë Shqipe
Aljula Jubani
Aljula Jubani
Gjuhë shqipe dhe letërsi
Anila Çepani
Anila Çepani
Gjuhë shqipe
Arbënor Pozhegu
Arbënor Pozhegu
Biologji
Ardian Marashi
Ardian Marashi
Letërsi
Dhurata Shehri
Dhurata Shehri
Letërsi
më shumë
X