info@albas.al
TEL: 04 580 0160
Close

Muzika 4

(1 customer review)

350 L

Libri Muzika 4 për klasën e 4-t të shkollës 9-vjeçare.

Bli

Libri Muzika 4 për klasën e 4-t të shkollës 9-vjeçare.

Autor:

Helda Rustami & Qerime Mullarai

Botues:

Albas

Viti i botimit:

2018

Faqet:

76

ISBN:

978-9928-282-22-4

Shto vlerësimin tënd

Your email address will not be published. Required fields are marked *

3 × one =


  1. Anisa

    Super liber fantastik
    Zysh Qerimja Zysha më e apasionuar pas muzikes, me fat nx qe bejne me te dhe nx qe do ju bjere ne dore ky liber.
    Zgjedhja më e mire Albas.

X