info@albas.al
TEL: 04 580 0160
Close

E bukura dhe bisha

600 L


Autor:

Jeanne-Marie Leprince de Beaumont

Botues:

Albas

Përktheu:

Lejbjana Hyseni

Përgatiti:

Sarah Rossi

Viti i botimit:

2023

Faqet:

80

ISBN:

978-9928-807-40-3

Jepni vlerësimin tuaj për librin “E bukura dhe bisha”

Your email address will not be published.

fifteen − 6 =

Nuk ka asnjë vlerësim për këtë libër.

X