info@albas.al
TEL: 04 580 0160
Close

Fletore pune Fizika 10-11

450 L

Fletore pune Fizika 10-11 për klasën e 10-të dhe 11-të të shkollës së mesme.

Bli

Fletore pune Fizika 10-11 për klasën e 10-të dhe 11-të të shkollës së mesme.

Autor:

Sarah Lloyd

Botues:

Albas

Përktheu:

Edmond Klironomi, Elona Terziu

Viti i botimit:

2016

Faqet:

168

ISBN:

978-992802-812-9

Jepni vlerësimin tuaj për librin “Fletore pune Fizika 10-11”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

four + two =

Nuk ka asnjë vlerësim për këtë libër.

X