info@albas.al
TEL: 04 580 0160
Close

Gjeografia 11

(1 customer review)

560 L

Gjeografia 11 për klasën e 11-të të shkollës së mesme.

Bli

Gjeografia 11 për klasën e 11-të të shkollës së mesme.

Autor:

Selman Sheme & Valbona Mara

Botues:

Albas

Viti i botimit:

2017

Faqet:

184

ISBN:

978-9928-02-863-1

Shto vlerësimin tënd

Your email address will not be published.

three × five =


  1. Rejan Tota

    Sipas mendimit tim ky eshte nje liber paksa i ngarkuar dhe ben qe te harxhojme me shume kohe ne mesimin e kesaj lende

X