info@albas.al
TEL: 04 580 0160
Close

Shprehia e vetëbrohoritjes

1,000 L

Në këtë libër, Mel ju mëson se si të filloni të tokni duart me njeriun më të rëndësishëm në jetën tuaj, atë që po ju sheh në sy në pasqyrë: VETVETEN

Bli

Në këtë libër, Mel ju mëson se si të filloni të tokni duart me njeriun më të rëndësishëm në jetën tuaj, atë që po ju sheh në sy në pasqyrë: VETVETEN.

* Nëse jeni në një luftë të vazhdueshme me dyshimin në vetvete (dhe kush nuk është?!)…

* Nëse ndiheni të lodhur nga kritiku/ja gërnjar/e që gjendet brenda kokës suaj (a mund t’i dëbojë dikush?!)…

* Nëse jeni jashtëzakonisht të suksesshëm, por përqendroheni vetëm në gjërat që nuk shkojnë si duhet (nuk jeni të vetëm)…

* Nëse ndiheni të lodhur duke parë gjithë të tjerët teksa përparojnë, ndërsa ju qëndroni të ulur në divan (mos fajësoni të tjerët për këtë)…

…Mel Robbins jua kushton juve këtë libër.

Autor:

Mel Robbins

Botues:

Albas

Përktheu:

Era Buçpapaj, Adela Buçpapaj

Viti i botimit:

2022

Faqet:

276

ISBN:

978-9928-375-67-4

Jepni vlerësimin tuaj për librin “Shprehia e vetëbrohoritjes”

Your email address will not be published.

6 + 2 =

Nuk ka asnjë vlerësim për këtë libër.

X