info@albas.al
TEL: 04 580 0160
Close

Dashuria është e bukur

420 L

Lola është shumë e gëzuar: ajo do të shkojë në një dasmë. Por, më e bukura … ajo do të jetë shoqëruesja e nuses. Natyrisht, ka veshur një fustan princeshe dhe i ka bërë flokët me rrica, ashtu siç ka ëndërruar gjithmonë.

Bli

Lola është shumë e gëzuar: ajo do të shkojë në një dasmë. Por, më e bukura … ajo do të jetë shoqëruesja e nuses. Natyrisht, ka veshur një fustan princeshe dhe i ka bërë flokët me rrica, ashtu siç ka ëndërruar gjithmonë. Eh, në të vërtetë, dasmat janë super argëtuese! Dhe, sidomos, kur shoqëruesi tjetër i nuses është një djalë me emrin Antuan. Lola kupton se ai e bën të ndihet shumë, shumë mirë! Atëherë, ajo pyet veten: Kjo është dashuria?!

Autor:

Christine Sagnier & Caroline Hesnard

Botues:

Albas

Përktheu:

Mimoza Mema

Viti i botimit:

2017

Faqet:

48

ISBN:

978-9928-02-598-2

Jepni vlerësimin tuaj për librin “Dashuria është e bukur”

Your email address will not be published.

eight + 16 =

Nuk ka asnjë vlerësim për këtë libër.

X