info@albas.al
TEL: 04 580 0160
Close

Fletore pune Matematika 10-11

350 L

Fletore pune Matematika 10-11 për klasën e 10-të dhe 11-të të shkollës së mesme.

Bli

Fletore pune Matematika 10-11 për klasën e 10-të dhe 11-të të shkollës së mesme.

Autor:

Nick Asker, Karen Morrison

Botues:

Albas

Përktheu:

Eglantina Kalluçi

Viti i botimit:

2017

Faqet:

168

ISBN:

978-9928-02-774-0

Jepni vlerësimin tuaj për librin “Fletore pune Matematika 10-11”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

4 + twelve =

Nuk ka asnjë vlerësim për këtë libër.

X