info@albas.al
TEL: 04 580 0160
Close

Koni dhe banda e djemve

470 L

Koni dhe shoqet e saj janë të entuziazmuara. Ato do të shkojnë në fermë tek Anika dhe do të ngrenë atje çadrën e kampingut. Së bashku do të kalojnë një fundjavë fantastike, por… në planet e tyre nuk kishin llogaritur bandën e djemve të fermës fqinje.

Bli

Koni dhe shoqet e saj janë të entuziazmuara. Ato do të shkojnë në fermë tek Anika dhe do të ngrenë atje çadrën e kampingut. Së bashku do të kalojnë një fundjavë fantastike, por… në planet e tyre nuk kishin llogaritur bandën e djemve të fermës fqinje.

Autor:

Julia Boehme

Botues:

Albas

Përktheu:

Ina Metani

Viti i botimit:

2016

Faqet:

96

ISBN:

978-9928-02-637-8

Jepni vlerësimin tuaj për librin “Koni dhe banda e djemve”

Your email address will not be published.

20 − ten =

Nuk ka asnjë vlerësim për këtë libër.

X