info@albas.al
TEL: 04 580 0160
Close

Libër mësuesi për tekstin shkollor Histori 10

(3 customer reviews)

Libër mësuesi për tekstin shkollor Histori 10

Shkarkoni materialet e mëposhtëme:

Zgjidhni të paktën një mundësi


Libër mësuesi për tekstin shkollor Histori 10.

Autor:

Alma Tafani, Serla Haxhiraj

Botues:

Albas

Viti i botimit:

2016

Faqet:

209

Shto vlerësimin tënd

Your email address will not be published.

seventeen + 17 =


 1. Altrin Selita

  Nje konvertim gjithe gabime nga pdf ne word. Shume pune e dobet dhe pa cilesi.

  • Albas.al

   Pëshëndetje,

   E keni dhe ne formatin PDF nese nuk ju përshtatet formati WORD.
   Faleminderit!

 2. Odeta Langasi

  Mendoj se eshte bere nje pune shume e mire, faleminderit Albas qe na i mundesoni edhe ne word!

 3. Kristina Mandri

  10

X