info@albas.al
TEL: 04 580 0160
Close

Bota e bebes – Natyra

580 L

Ky libër i njeh bebet me natyrën dhe dukuritë e saj: qiellin, hënën e yjet, shiun, erën dhe ylberin, për gjethet që bien, për pemët, lulet, frutat etj.

Bli

Ky libër i njeh bebet me natyrën dhe dukuritë e saj: qiellin, hënën e yjet, shiun, erën dhe ylberin, për gjethet që bien, për pemët, lulet, frutat etj.

Autor:

Emilie Beaumont & Nathalie Belineau

Botues:

Albas

Përktheu:

Sevi Lami

Viti i botimit:

2013

Faqet:

18

ISBN:

978-9928-02-246-2

Jepni vlerësimin tuaj për librin “Bota e bebes – Natyra”

Your email address will not be published.

1 + eleven =

Nuk ka asnjë vlerësim për këtë libër.

X