info@albas.al
TEL: 04 580 0160
Close

Dielli, Hëna dhe yjet

800 L


• Pse ekzistojnë dita dhe nata?

• Çfarë është planeti?

• Si shkojnë astronautët në hapësirë?

Autor:

Patricia Mennen

Botues:

Albas

Përktheu:

Alberta Alihajdari

Viti i botimit:

2023

Faqet:

10

ISBN:

978-9928-382-74-9

Jepni vlerësimin tuaj për librin “Dielli, Hëna dhe yjet”

Your email address will not be published.

eighteen − 14 =

Nuk ka asnjë vlerësim për këtë libër.

X