info@albas.al
TEL: 04 580 0160
Close

Eksploruesi i rrezeve X

950 L

A do të shohësh se si luftonin dinozaurët me njëri-tjetrin? A do të shohësh gatopardin të vrapojë, karkalecin të hidhet dhe lakuriqin e natës të fluturojë? Atëherë ndiz skanerin e vogël dhe hap librin! Ky skaner i veçantë do të të ndihmojë të zbulosh sekretet e natyrës!

Bli

A do të shohësh se si luftonin dinozaurët me njëri-tjetrin? A do të shohësh gatopardin të vrapojë, karkalecin të hidhet dhe lakuriqin e natës të fluturojë? Atëherë ndiz skanerin e vogël dhe hap librin! Ky skaner i veçantë do të të ndihmojë të zbulosh sekretet e natyrës!

Autor:

Albas

Botues:

Albas

Përktheu:

Sofiana Filipi

Viti i botimit:

2015

Faqet:

12

ISBN:

978-608-237-014-9

Jepni vlerësimin tuaj për librin “Eksploruesi i rrezeve X”

Your email address will not be published.

17 + 11 =

Nuk ka asnjë vlerësim për këtë libër.

X