info@albas.al
TEL: 04 580 0160
Close

Miush Pseja

750 L

Në këtë libër me tregime do të gjeni personazhet tuaja më të dashura dhe aventurat e tyre. Do të gjeni Miush Psenë që bën pyetje pa fund, sa një ditë filloi të pyeste “Pse?, “Pse?” edhe maçokun mustaqegjatë.

Bli

Në këtë libër me tregime do të gjeni personazhet tuaja më të dashura dhe aventurat e tyre. Do të gjeni Miush Psenë që bën pyetje pa fund, sa një ditë filloi të pyeste “Pse?, “Pse?” edhe maçokun mustaqegjatë. Do të gjeni dy vëllezërit harabela, që edhe pse zihen shumë, e duan dhe kujdesen për njëri-tjetrin. Do të njihni mama lejleken, që u çon bebet mamave të tjera, por një ditë nga lodhja e madhe ngatërroi bebet. Mama elefantes i çoi një bebe krokodili, mama luaneshës një bebe gjirafe dhe mama gjirafës që bebe luani…

Ju do të zbaviteni dhe argëtoheni pa fund me to, por edhe do të mësoni shumë prej tyre!

Autor:

Adelina R. Mamaqi

Botues:

Albas

Viti i botimit:

2023

Faqet:

48

ISBN:

978-9928-807-32-8

Jepni vlerësimin tuaj për librin “Miush Pseja”

Your email address will not be published.

15 − 11 =

Nuk ka asnjë vlerësim për këtë libër.

X