info@albas.al
TEL: 04 580 0160
Close

Koni, Ana dhe festa e çmendur e shkollës

(1 customer review)

650 L

Në shkollën e Konit, nxënësit i kanë zënë ethet e festës që do të zhvillohet shumë shpejt dhe të gjithë duan t’ia kalojnë sa më bukur. Koni, Ana, Billi dhe Dina duhet të kujdesen për pijet dhe muzikën, por Ana nuk e ka shumë mendjen te kjo detyrë.

Bli

Në shkollën e Konit, nxënësit i kanë zënë ethet e festës që do të zhvillohet shumë shpejt dhe të gjithë duan t’ia kalojnë sa më bukur. Koni, Ana, Billi dhe Dina duhet të kujdesen për pijet dhe muzikën, por Ana nuk e ka shumë mendjen te kjo detyrë. Duket se për të, kompjuteri i ri dhe bisedat në internet me të tjerët janë më argëtuese se shoqet e saj. Dhe, cili na qenka ky Njeriu i Hënës, kaq i mistershëm, i cili na e mban Anën peng?

Autor:

Dagmar Hoßfeld

Botues:

Albas

Përktheu:

Ina Metani

Viti i botimit:

2015

Faqet:

164

ISBN:

978-9928-02-315-6

Shto vlerësimin tënd

Your email address will not be published.

nineteen − six =


  1. Ermal Kreshpa

    Shumee shumeee i bukur😍😍

X