info@albas.al
TEL: 04 580 0160
Close

Koni luan futboll

350 L

Koni nuk humbet asnjë orë stërvitjeje, që kur bën pjesë në një ekip futbolli. Aty ajo mëson çdo gjë rreth futbollit. Ajo mezi po pret të luajë në një ndeshje të vërtetë, por papritur sëmuret. A do të shërohet në kohë për të luajtur dhe a do ta përballojë dot lojën?

Bli

Koni nuk humbet asnjë orë stërvitjeje, që kur bën pjesë në një ekip futbolli. Aty ajo mëson çdo gjë rreth futbollit. Ajo mezi po pret të luajë në një ndeshje të vërtetë, por papritur sëmuret. A do të shërohet në kohë për të luajtur dhe a do ta përballojë dot lojën?

Autor:

Liane Scneider & Eva Wenzel-Burger

Botues:

Albas

Viti i botimit:

2014

Faqet:

24

ISBN:

978-9928-02-464-0

Jepni vlerësimin tuaj për librin “Koni luan futboll”

Your email address will not be published.

three × two =

Nuk ka asnjë vlerësim për këtë libër.

X