info@albas.al
TEL: 04 580 0160
Close

Ruroja e vogël me zemër të madhe

550 L

Përralla dhe tregime të mrekullueshme, argëtuese dhe plot humor… Ruruja, Djelpa, Pushi lepurushi, kanguri Kungu, krokodilja, harabelët Heli dhe Habi janë disa nga personazhet fantastike, që ju vogëlushë do të takoni nëpër faqet e këtij libri.

Bli

Përralla dhe tregime të mrekullueshme, argëtuese dhe plot humor… Ruruja, Djelpa, Pushi lepurushi, kanguri Kungu, krokodilja, harabelët Heli dhe Habi janë disa nga personazhet fantastike, që ju vogëlushë do të takoni nëpër faqet e këtij libri.

Autor:

Adelina R. Mamaqi

Ilustrimet:

Tiziana Lohja

Botues:

Albas

Viti i botimit:

2021

Faqet:

64

ISBN:

978-9928-356-57-4

Jepni vlerësimin tuaj për librin “Ruroja e vogël me zemër të madhe”

Your email address will not be published.

5 × three =

Nuk ka asnjë vlerësim për këtë libër.

X