info@albas.al
TEL: 04 580 0160
Close

Jeta ime me Stivenin

1,200 L

Ligji i gravitetit bart dhe ruan harmoninë e udhës së trupave qiellorë nëpër pafundësi, ndërkohë që dashuria bart dhe ruan harmoninë në jetën e gjeniut Stivën Hoking, teksa ai endet mes tyre pambarimisht.

Bli

Ligji i gravitetit bart dhe ruan harmoninë e udhës së trupave qiellorë nëpër pafundësi, ndërkohë që dashuria bart dhe ruan harmoninë në jetën e gjeniut Stivën Hoking, teksa ai endet mes tyre pambarimisht. Rrugëtim mes yjesh, shkencë, kërkime, zbulime, art dhe emocione pa fund, që përçohen prej dëshmisë së gruas që u magjeps nga shkëlqimi i këtij ylli vezullues, fati i të cilit ishte aq i pasigurt, duke u bërë pjesë e rrugëtimit të tij përmes ëndrrave, sfidave, luftërave, rritjes dhe lavdisë, që duket se nuk kanë fund.

Autor:

Jane Hawking

Botues:

Albas

Përktheu:

Olta Canka

Viti i botimit:

2019

Faqet:

432

ISBN:

978-9928-311-08-5

Jepni vlerësimin tuaj për librin “Jeta ime me Stivenin”

Your email address will not be published.

14 + 16 =

Nuk ka asnjë vlerësim për këtë libër.

X