info@albas.al
TEL: 04 580 0160
Close

Koni fiton medaljen e notit

350 L

Koni mëson të notojë. Nuk është aq e thjeshtë të lëvizësh këmbët dhe krahët për të qëndruar mbi ujë. Por, ama, Koni ia del mbanë dhe fiton edhe medaljen “Kali i detit”. Një libër për të gjithë fansat e Konit dhe adhuruesit e notit.

Bli

Koni mëson të notojë. Nuk është aq e thjeshtë të lëvizësh këmbët dhe krahët për të qëndruar mbi ujë. Por, ama, Koni ia del mbanë dhe fiton edhe medaljen “Kali i detit”. Një libër për të gjithë fansat e Konit dhe adhuruesit e notit.

Autor:

Liane Scneider & Eva Wenzel-Burger

Botues:

Albas

Viti i botimit:

2014

Faqet:

24

ISBN:

978-9928-02-449-7

Jepni vlerësimin tuaj për librin “Koni fiton medaljen e notit”

Your email address will not be published.

four × 5 =

Nuk ka asnjë vlerësim për këtë libër.

X