info@albas.al
TEL: 04 580 0160
Close

Sa e vështirë të jesh vetëm!

420 L

Lola do t’i kalonte pushimet e prillit te babi, mirëpo ai niset në një udhëtim pune në fund të botës. Rezultati: ajo përfundon te gjyshja duke ngrënë peshk çdo vakt, që i vjen në majë të hundës.

Bli

Lola do t’i kalonte pushimet e prillit te babi, mirëpo ai niset në një udhëtim pune në fund të botës. Rezultati: ajo përfundon te gjyshja duke ngrënë peshk çdo vakt, që i vjen në majë të hundës. Mirëpo, kur kthehet në shtëpi, mami i saj ishte nisur për një konferencë super të rëndësishme, babai i saj jo i vërtetë nuk “e pret” dhe aq mirë dhe … U mbush kupa! Lola nuk duron më dhe planifikon një …arratisje.

Autor:

Christine Sagnier & Caroline Hesnard

Botues:

Albas

Përktheu:

Mimoza Mema

Viti i botimit:

2017

Faqet:

48

ISBN:

978-9928-02-596-8

Jepni vlerësimin tuaj për librin “Sa e vështirë të jesh vetëm!”

Your email address will not be published.

five × 2 =

Nuk ka asnjë vlerësim për këtë libër.

X