info@albas.al
TEL: 04 580 0160
Close

Koni dhe kështjella e vampirëve

470 L

Daja i Anës ka ftuar mbesën e tij dhe shoqet e saj në hotelin e tij kështjellë. Kjo është fantastike! Por shumë shpejt vajzat zbulojnë se atje gjërat nuk shkojnë si duhet.

Bli

Daja i Anës ka ftuar mbesën e tij dhe shoqet e saj në hotelin e tij kështjellë. Kjo është fantastike! Por shumë shpejt vajzat zbulojnë se atje gjërat nuk shkojnë si duhet. A sillet rreth e rrotull kështjellës si vampir kont Vladimiri? Pse Dragomiri mban gjithmonë në qafë një shall të madh? Po kontesha e vjetër dhe e çuditshme, pse ha me aq shumë kënaqësi sallam të papërpunuar?

Autor:

Julia Boehme

Botues:

Albas

Përktheu:

Ina Metani

Viti i botimit:

2014

Faqet:

104

ISBN:

978-9928-02-480-0

Jepni vlerësimin tuaj për librin “Koni dhe kështjella e vampirëve”

Your email address will not be published.

twenty − seven =

Nuk ka asnjë vlerësim për këtë libër.

X